magazin

A jarní úklid zvládnete raz dva

Velikonoce vnímáme hlavně jako svátky jara. Končí zima, příroda se probouzí, jarní sluníčko vytahuje ze země první květiny. Nastává ideální čas na velký jarní úklid. Nebojte, pokud si zvolíte správné pomocníky, uvidíte, že budete mít raz dva hotovo.

Čistá kuchyň je dobrý začátek

Při úklidu postupujte systematicky z jedné místnosti do druhé. Začít můžete třeba kuchyní. Pozornost věnujte sporáku, mikrovlnce a digestoři, na kterých bývají nánosy mastnoty. V kuchyni pak pravidelně věnujte pozornost všem omyvatelným plochám, nezapomínejte ani na odpadkový koš nebo třeba dětskou židličku.

Tip: Dezinfekční čistič na kuchyni Lysoform účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů*, navíc je účinný proti novému typu koronaviru SARS-CoV-2. Přípravek se vyznačuje hloubkovou čistící a vysokou odmašťovací silou. Bonusem, který oceníte, je příjemná vůně. Použití čističe je navíc velmi jednoduché. Přípravek stačí nastříkat na povrch, nechat 15 minut působit a setřít navlhčeným hadříkem nebo utěrkou.

Hygienicky čistá koupelna a toaleta

V koupelně a na toaletě často bojujeme nejen s odstraněním vodního kamene, ale i se zbytky mýdla, rzí, odolnou špínou a samozřejmě i s mikroorganismy a bakteriální aerosoly, které se dostanou téměř všude. Při úklidu tak kromě klasické sanity neopomíjejte očistit i místa, kterých se často dotýkáte, například splachovač na WC, sprchovou hlavici, dávkovač mýdla či kelímek na kartáčky.

TIP: Bref Pronature Bathroom poskytuje hygienickou čistotu a odstraňuje vodní kámen a nečistoty ze všech povrchů koupelny.  Jeho udržitelná receptura se skládá z 99,9 % přírodních přísad a lahev je vyrobená ze 100% recyklovaného plastu.

Vzhůru vyměnit zimní oblečení za jarní

S příchodem jara nastává pro většinu žen velmi oblíbený okamžik, a to výměna šatníku ze zimního na jarní. Prostor tak ve vaší skříni opět dostanou lehčí svetříky, sukně, šaty, lehké topy a halenky. Aby si vaše oblečení dlouhodobě zachovalo zářivost a tvary, nezapomínejte nejen v tento okamžik na kvalitní péči.

Tip: Prací gel Perwoll Renew & Blossom s funkcí 3v1 nejenže oblečení zahalí do květinové vůně s ovocně-orientálním nádechem, ale postará se i o jeho čistotu a pomůže uchovat původní tvar i barvy. Vaše oblíbené kousky tak budou vypadat stále jako nové a budete je moci opravdu vynosit.

Skleněné plochy bez šmouh

Skleněné povrchy jen velmi těžko udržíte po dlouhou dobu čisté a bez šmouh. Naštěstí, jejich čištění nevyžaduje příliš námahy, stačí dobrý čistící prostředek a rychle zatočíte s prachem, skvrnami či otisky od hrnečků a skleniček. Když už hovoříme o skleněných plochách, zvláštní pozornost určitě věnujte svým oknům. Ty si po zimě přímo žádají pořádnou „revitalizaci“ a nezapomeňte také na žaluzie, kliky, záhyby oken či parapety.

Tip: Clin Pronature – přírodní čistič na okna, který obsahuje až 99,9 % přírodních složek. Je šetrný k životnímu prostředí a jeho obal je 100% recyklovatelný. S novým Clinem budou okna a další povrchy během chvíle čisté, beze šmouh či prachu.

Čisté nádobí raz dva

Čas strávený doma s rodinou, společné vaření a pečení je velmi příjemné bez ohledu na roční období. Všichni ale víme, jak to končí – hromadou špinavého nádobí. Usnadněte si práci, přípravky určené k automatickému mytí nádobí Somat stejně jako prostředky na ruční mytí nádobí Pur vám se špinavým nádobím pomohou.

Tip: Somat ALL IN 1 tablety z řady Pronature jsou až z 94 % přírodního složení a obsahují přesně 0 % parfému, díky čemuž výrazně méně zatěžují životní prostředí. Navíc účinné třívrstvé tablety jsou dostupné ve 100% recyklovaném kartonovém obalu. Tablety se perfektně a rychle rozpouštějí a výsledkem je čisté a lesknoucí se nádobí, zatímco vy se můžete věnovat rodině, přátelům nebo svým koníčkům. Pur Secret of the Mineral Pearls se nejenpostará o dokonalou čistotu hrnců, pánví, talířů či příborů, ale stane se i skutečnou ozdobou každé kuchyně. A to díky minerálním perlám přírodního původu, které se ukrývají v každém balení a dodávají mu exkluzivní vzhled

PR články

Must Read

Related Articles