magazin

Co o vás prozradí vůně vašeho parfému?

V dnešní době existuje spousta způsobů, jak vytvořit svůj vlastní jedinečný styl. Způsob, jakým se oblékáte, jak máte účes, dokonce i to, jak chodíte a mluvíte. Ale co vaše vůně? Nalezení parfému, který vás dokonale vystihuje, nemusí být tak složité, pokud víte kde a co hledat. Parfémy Esensino jsou známé svou nízkou cenou, za kterou získáte aroma téměř totožné se světě známými vůněmi. Imitace parfémů Calvin Klein 

Citrusové parfémy jsou velmi oblíbené

Vůně založené na citrusu jsou stálou součástí pánských parfémů, částečně proto, že vyzařují čistou, ostrou a energickou svěžest. A také proto, že mají terapeutické výhody a poskytují dobrou rovnováhu mezi živočišností a klidem. 

Citrus je také oblíbený u dam, které dávají přednost ženskosti, mají divoký smysl pro humor a rády flirtují. Stručně řečeno, být ženská, aniž byste byla příliš naivní, a být koketní, aniž byste byli příliš romantická.

Květinové parfémy neznačí jen romantiku 

Pokud vás přitahuje vůně jasmínu, lilie a gardénie, pak jste nepochybně květinovým fanouškem.

Květinové vůně říkají, že jste člověkem, který je přátelský a otevřený.

Osoba, která je při zemi a přesto má bezstarostnou povahu, která je bezpochyby milá a usměvavá.

Ačkoli většinou ženy milují květinové vůně, není to ani neobvyklá vůně mezi muži.

Orientální vůně pro nevšední večery

Pikantní tóny v současných orientálních vůních se liší od jejich tradičních předků, ale stále mají stejné odvážné tóny.

Pokud používáte takové parfémy, pak jste s největší pravděpodobností noční sova, přirozeně odvážná a nebojící se ukázat svou smyslnost.

Nadšenci orientální vůně mají tendenci být impulzivní, intenzivní a trochu citliví a mají umělecké sklony. Napodobeniny parfémů Carolina Herrera jsou vhodné nejen pro slavnostní příležitosti.

Originální a kreativní, jsou to obvykle vůdci stylu se spoustou šarmu a vtipu.

V extrémním smyslu slova tyto orientální vůně vyjadřují charakter nositele jedním slovem: hedonista. Nekompromisní pronásledovatel potěšení, které život nabízí. 

PR články

Must Read

Related Articles