magazin

Pánské tašky Crossbody? Skvělá volba!

Tašky a kabelky už dávno nejsou pouze ženskou záležitostí. Na modexastyl.cz pořídíte kromědámských kabelek a tašek (kabelky přes rameno, kabelky do ruky, Crossbody kabelky, kabelky a tašky- shopperky) také skvělé pánské tašky. Jde o zajímavé kousky určené přímo mužům. Čím dál častěji se také objevují unisex kabelky a tašky, které jsou určeny majitelům (nositelům) bez ohledu na pohlaví.

Dámské tašky a kabelky mají dávný původ

Možná vás překvapí, že cosi, co se podobá kabelce, je zobrazeno již z období starověkého Egypta. Vak podobný kabelce se však dnešní dámské kabelce a tašce příliš nepodobá. Dnešní, i ta nejjednodušší dámská kabelka a taška, je složena z velkého množství komponentů, které činí každou dámskou kabelku a pánskou tašku jedinečnými. Nejde pouze o složitost designu, ale také o různé výztuhy, kování, kovové prvky, materiál a další.

Muži si oblíbili pánské tašky dokladovky

Pokud jde o pánské tašky, ty se začaly na módních přehlídkách objevovat v 90. letech 20. století. Dnes jsou mezi muži velmi oblíbené takzvané dokladovky nebo pouzdra na karty a doklady. Pokud jde o dokladovky, jedná se vlastně o Crossbody kabelky menší velikosti, které jsou dostatečně členěné.

Kolik kabelek máte doma vy?

Vraťme se ale ještě k dámským kabelkám a taškám. Dámské tašky se již dávno staly neodmyslitelnou součástí každé ženy. Nevím to jistě, ale myslím si, že každá žena má doma minimálně jednu dámskou kabelku a tašku. Uvnitř dámských tašek a pánských tašek se nejčastěji nacházejí dámské peněženky a pánské peněženky. To se týká i dámských batohů a dámských batůžků. Veškeré dámské tašky a pánské tašky, o kterých byla v tomto článku řeč, stejně jako peněženky a klíčenky nebo třeba pánské opasky, nakoupíte ve skvělém internetovém obchodě modexastyl.cz.

PR články

Must Read

Related Articles