magazin

Ochablá kůže nemá šanci obstát, pokud zvolíte skutečně efektivní metodu

Pokud je člověk starší, tak jsou skutečně viditelné změny na pokožce. Přirozeně nejvíce jsou znatelné na viditelném místě, kterým je zrovna obličej. Někdo nad tímto faktem mávne rukou, jiný se dožaduje plastické operace. V současné době to jde ještě jinak, jak se zbavit vrásek a vyrovnat ochablou pokožku. Samozřejmě s odbornou konzultací a pomocí.

Mladý vzhled i v pokročilém věku

Ačkoliv může být stokrát zbožné přání být stále mladý, tak bohužel čas se zastavit nedá. Známky stáří se předně projeví na pokožce a samozřejmě na obličeji to bude znát nejvíce. Ochabující kůže v oblasti čela, krku, tváří, o dekoltu nemluvě. Na obličej se musí pohlížet jako na celek. Nelze provést omlazení pleti pouze u očí a zbytek nechat osudu. Taková proměna by moc efektivní nebyla. Lifting obličeje je účinnou formou, jak vyhladit vrásky a dát obličeji krásný mladistvý vzhled.

Vhodná kosmetika

Samozřejmě by se neměly podceňovat ani kosmetické produkty, které jsou pro pokožku jistým přínosem. Vhodný krém na vrásky se určí nejen podle věku, ale rozhodujícím faktorem by mělo být jeho složení. Existují omlazující krémy, které je nutné vybírat i podle typu pleti.

  • Ideální je, aby součástí byla ARCHI-LIFT™ technologie, pro aktivní lifting obličeje zevnitř.
  • Neměla by chybět kombinace aktivních složek, které se řadí mezi pilíře pleti. Voda, protein a lipidy.
  • Ideální krém na vrásky by měl obnovit celkovou strukturu, pevnost a konturu pleti.
  • Měl by z většího základu obsahovat přírodní složky, poté bude efektivně vyživovat, zpevňovat, vyplňovat a redukovat především již zmíněné vrásky.

Výsledky nejsou tak znatelné

Není třeba hned lamentovat, že to nefunguje, protože, to co u někoho trvá déle, u druhého působí jinak. Je pravdou, že mnohdy se musí přistoupit i k jinému způsobu, jak omladit celý obličej.  Není nutností si domlouvat složitou plastickou operaci, přemýšlet jak se zbavit případných jizev. V tomto případě je dobré dát šanci moderní technologii. Niťový lifting je nejefektivnějším způsobem, jak získat opět pevnou a pružnou pokožku bez vrásek a převisů. Vypnutí kůže se provádí prostřednictvím různých typů nití, které se zavádí do podkoží. Není nutno nic řezat skalpelem, vše se dá provést za pomoci jehliček. Tyto nitě poté samy dají pokyn na tvorbu vlastního kolagenu a ten již pokračuje dál. Vytvoří podporu vazivu a tkáním, čímž dojde k viditelné změně, bez operace a případných jizev.

PR články

Must Read

Related Articles