magazin

Ubytování na Benecku aneb kam se vydat na Silvestra?

Nejenom v České republice se postupem času vyvinula relativně oblíbená tradice slavení příchodu nového roku na horách. Chaty a hotely položené ve vysoké nadmořské výšce obvykle v povánočním období praskají ve všech a nic nenasvědčuje tomu, že by se právě letos měla situace dramaticky změnit. Pokud se tedy chystáte s rodinou na Silvestra na hory, měli byste si s rezervováním hotelu pospíšit. Vyzkoušejte ubytování na Benecku.

Kam se vydat?

Jednou z nejpopulárnějších destinací na oslavu nového roku je oblast Benecka. Podhůří Krkonoš totiž nabízí skvělou alternativu a kompromis mezi pobytem v nížinách a v klasických lyžařských střediscích, které jsou po Vánocích vytížené na maximum. Ubytování na Benecku je oproti tomu o trochu klidnější, ovšem neméně krásné. ProFamily Hotel TOP Benecko se nachází nedaleko sjezdovek, takže je kromě novoročních oslav hojně využíván pro lyžařský výcvik nebo jako ubytování pro školy.

Kde budete ubytovaní?

Ubytování v Krkonoších s dětmi v době Vánoc a Silvestra může být na jednu stranu problematické, nicméně pokud se obrátíte na hotel specializovaný na ubytování pro školu a ubytování pro školku, budete příjemně překvapeni. Hotel u sjezdovky totiž nabízí moderně zařízené pokoje, v nichž naleznete všechno potřebné, abyste se na horách cítili jako v bavlnce. Samozřejmostí je možnost přistýlky.

Proběhne kolektivní oslava?

Spousta lidí se na hory vydává hlavně s cílem zažít nezapomenutelnou silvestrovskou párty, nicméně to neznamená, že se sem nemůžete vydat s dětmi. Renomovaný hotel je totiž přizpůsobený jak na letní tábor, tak na adaptační kurzy či adaptační pobyty. V jeho útrobách se nachází velká společenská místnost, kde může proběhnout kolektivní oslava příchodu nového roku. Ještě před začátkem oslav se však v tomto prostoru nachází herna, kde se vaše ratolesti určitě nebudou nudit.

Chcete-li s rodinou zažít neobvyklé novoroční oslavy, pak se jednoznačně vydejte do oblasti Benecka. Takhle hezký a příjemný hotel uzpůsobený dětem totiž v Krkonoších jen tak nenajdete.

PR články

Must Read

Related Articles