magazin

Víno v bag in box bude hlavním lákadlem na svatební hostině

Víno v bag in box, tedy moderní způsob cateringu, který je velmi populární, ale zároveň také velmi opomíjen, a to zejména na větších akcích. Za několik málo týdnů vypukne můj velký den a sice se budu vdávat. Tudíž si rozhodně přeji, aby bylo všechno naprosto na jedničku. Mám již takřka veškeré přípravy za sebou a nyní mě čeká pouze jediné a sice, zařídit catering pro svatební hostinu. Jelikož svatební hostina bude probíhat u mých rodičů v zimní zahradě, která je velmi prostorná, chtěla bych zde mít především pohodu, dobré jídlo a také dobré pití. O to by se mělo postarat především mé oblíbené víno Cabernet Sauvignon Rupel, které miluji. 

Víno v bag in box by mělo padnou do oka všem

Víno v bag in box někteří z mých svatebních hostů velmi dobře znají. Jiní o něm naopak slyší poprvé. V každém případě je jedno jisté a sice, že by mělo zachutnat všem, tedy alespoň doufám. Má svědkyně se již nyní nemůže dočkat svatby, a to především z toho důvodu, že se těší na tento skvělý Cabernet, který spolu často popíjíme při probírání našich osobních životů, dětí a podobně. Doufám, že náš oblíbený Cabernet zachutná i ostatním. I přesto ovšem raději pořídím ještě dva box s bílým vínem, které je někdy více populární než víno červené. 

Najde se i něco pro milovníky růžového vína

Ti hosté, kteří milují růžové víno a dávají mu přednost před ostatními druhy vína si jistě také přijdou na své, a to s vínem růžovým. Naštěstí je také možné toto víno v bag in box pořídit. Jelikož ovšem netuším, jak oblíbené u hostů růžové víno bude, raději objednám pro catering pouze jeden 3 litrový box vína Rosé Anita, které je ovšem velmi chutné a osvěžující. Jedná se o suché víno, které má krásně oranžovo růžovou barvu a voní po pečeném jablku. Již nyní se nemohu dočkat svého velkého dne a doufám, že se všechno povede tak, jak si již dlouhou dobu plánuji.

PR články

Must Read

Related Articles